Facebook Sayfamızı Beğenin Hediyelerden Biri Sizin Olsun!

0
33

Facebook sayfamızı (facebook.com/reyhanlibel) beğenen üyeleri sürpriz hediyeler bekliyor. 22.10.2012 tarihine kadar sayfamızı beğenip bilgilerini reyhanlibelediyesi@gmail.com adresine gönderen çekiliş sonucunda kazanan talihlilere 1 adet televizyon, 1 adet cep telefonu, 1 adet dijital fotoğraf makinesi, 1 adet MP3 çalar ve 1 adet bisiklet hediye edilecektir.

Kampanya Koşulları:

-Katılım ücretsizdir.

-Çekilişe katılmak isteyenlerin Facebook Reyhanlı Belediyesi (http://facebook.com/reyhanlibel) sayfasını beğenmeleri gerekmektedir.

-Facebook Reyhanlı Belediyesi (facebook.com/reyhanlibel) sayfamızı beğenip reyhanlibelediyesi@gmail.com adresine T.C. kimlik numarasını (zorunlu), adını (zorunlu), soyadını (zorunlu), telefon numarasını (zorunlu) ve adresini gönderen herkes çekilişe katılmış sayılacaktır. Facebook Reyhanlı Belediyesi (facebook.com/reyhanlibel) sayfamızı beğenip bilgilerini reyhanlibelediyesi@gmail.com adresine göndermeyen kişiler çekilişe katılmış sayılmayacaklardır.

-Kampanyaya katılan herkesin, T.C. kimlik numarasını (zorunlu), adını (zorunlu), soyadını (zorunlu) ve cep telefonu (zorunlu)bilgilerini doğru olarak yazmaları gerekmektedir. Yanlış bilgi veren katılımcılar ödüle hak kazanamayacaktır.

-Aynı kişiye ait birden fazla sahte kayıtlar yaratmak suretiyle ve herhangi bir şekilde kampanya ile ilgili olarak haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar ödüle hak kazanamayacaktır. Reyhanlı Belediyesi bu kişiler hakkında her türlü yasal müracaat haklarını kullanabilecektir.

-Kazanılan hediye değiştirilemez, devredilemez ve nakde çevrilemez.

-Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

-Reyhanlı Belediyesi bu kural ve koşulları herhangi bir zamanda bildirim veya yükümlülük altına girmeden değiştirme hakkını saklı tutar. 

-1.Kurada televizyon için 1 asil 2 yedek, 2.kurada bisiklet için 1 asil 2 yedek, 3.kurada dijital fotoğraf makinesi için 1 asil 2 yedek, 4.kurada cep telefonu için 1 asil 2 yedek ve 5.kurada MP3 çalar için 1 asil ve 2 yedek şanslı talihliler belirlenecektir.

Kampanyaya katılan herkes yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.

-Çekiliş sonucu kazanan talihli sayfamızı beğenmekten vazgeçmişse hakkını kaybetmiş sayılacaktır ve hiçbir hak iddia edemeyeceklerdir. Sayfamızı beğenmekten vazgeçen talihlinin hediyesi yedek talihliye devredilir.

Ödüller:

Televizyon

Cep Telefonu

Bisiklet

Dijital fotoğraf makinesi

MP3 Çalar

Çekiliş Ne Zaman :

Çekiliş 29.10.2012 tarihinde saat 11.00’de Reyhanlı Belediyesi hizmet binasında Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Şanverdi tarafından halka açık olarak yapılacaktır. Çekilişimizde 5 asil talihli, 5 yedek talihli belirlenecektir. Asil talihlilerin son başvuru tarihi 31/10/2012, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 2/11/2012. Belirtilen tarihlerde başvuruda bulunmayanlar hakkını kaybetmiş sayılacaktır ve hiçbir hak iddia edemeyeceklerdir. Çekilişimiz 29/10/2012 tarihinde www.reyhanli.bel.tr adresinde ilan edilecektir ve kazanan talihlilerin adreslerine tebligat yapılmayacaktır.

NOT: Çekiliş için istenen kişisel bilgiler üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşılmaz.

Paylaş
Önceki İçerikHasan Harami YILMAZ
Sonraki İçerikMehmet BOZAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here